GOLVURSFODRAL, allmoge 1800-tal.

339952. GOLVURSFODRAL, allmoge 1800-tal.

Höjd ca 183 cm.

Omfattande slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 183 cm.

Omfattande slitage, skador.

Antal besök: 677