FÅTÖLJ, svart skinn, 1950/1960-tal.

339938. FÅTÖLJ, svart skinn, 1950/1960-tal.

Lös sittplymå.

Slitage på sitsen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lös sittplymå.

Slitage på sitsen.

Antal besök: 582