LAVOAR, 1900-talets början.

LAVOAR, 1900-talets början.
3399336. LAVOAR, 1900-talets början.

Underrede fanerat med björk. En dörr samt en låda. Överdel med uppsats i marmor. Längd ca 65, bredd 51, höjd 100 cm.

Bruksslitage. Repor och märken. Torrsprickor. Marmor med mindre avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 468