GUNGSTOL, 1900-tal, originalmålat med guld dekor.

339930. GUNGSTOL, 1900-tal, originalmålat med guld dekor.

Svart originalfärg med dekor i guld.
112x64 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

112x64 cm.

bruksslitage.

Antal besök: 3 832