BERNARD ANDERSSON. Skulptur, terracotta.

3399254. BERNARD ANDERSSON. Skulptur, terracotta.

Sittande kvinna. Signerad BA. Höjd 29,5 cm
Katalog om konstnären medföljer.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 399