SKÅL, kristall, Olle Alberius för Orrefors, signerad.

339902. SKÅL, kristall, Olle Alberius för Orrefors, signerad.

Signerad: Orrefors OA 4510 - 33.
1:a klassificering.
Diam: 20, Höjd: 15 cm.

Smärre nagg finnes.

Gör en kostnadsfri värdering!

1:a klassificering.
Diam: 20, Höjd: 15 cm.

Smärre nagg finnes.

Antal besök: 2 188