TYGER,3 stycken, vävda, 1900-tal.

3398993. TYGER,3 stycken, vävda, 1900-tal.

Ca 180 x 123 cm
Ca 193 x 122 cm
Ca 127 x 122 cm.

Bruksskick med fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 180 x 123 cm
Ca 193 x 122 cm
Ca 127 x 122 cm.

Bruksskick med fläckar.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 72