PENNOR, 3 st, Parker och Sheaffer, guldstift av 14K guld, 1900-tal.

339881. PENNOR, 3 st, Parker och Sheaffer, guldstift av 14K guld, 1900-tal.

En Parker Duofold, längd inklusive lock 13 cm.
Två W.A. Sheaffer, längd inklusive lock 12,5 cm.

Bruksslitage, bläckrester.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, bläckrester.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 458