HATTHYLLA, trä,1920/30-tal.

HATTHYLLA, trä,1920/30-tal.
3398749. HATTHYLLA, trä,1920/30-tal.

Rundade hörn, bemålad.
Höjd ca 30 cm.
Längd ca 114 cm.
djup ca 27 cm.

Slitage, repor samt märken, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rundade hörn, bemålad.
Höjd ca 30 cm.
Längd ca 114 cm.
djup ca 27 cm.

Antal besök: 695