PARTI FÖRSTADAGSBREV OCH FRIMÄRKEN, bland annat postfriska, 1900-tal.

339857. PARTI FÖRSTADAGSBREV OCH FRIMÄRKEN, bland annat postfriska, 1900-tal.

Förstadagsbrev Sverige
Frimärke blandade länder i album
Större antal häfte med postfriska svenska frimärke.

Oanvänt-bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Förstadagsbrev Sverige

Oanvänt-bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 821