EDGAR FREYBERG (GEB. 1927). Surfa.

3397663. EDGAR FREYBERG (GEB. 1927). Surfa.

Edgar Freyberg (f. 1927), surf, olja på duk, signerad, ca. 61 x 90 cm, med ram ca. 71 x 102 cm.

Få tecken på användning.

Tema

Art and Antiques

Gör en kostnadsfri värdering!

Få tecken på användning.

Tema

Art and Antiques

Antal besök: 724