KARAFF med PROPP, Edward Hald, Orrefors, glas, 1900-tal.

339757. KARAFF med PROPP, Edward Hald, Orrefors, glas, 1900-tal.

Signerad undertill.
Höjd inklusive propp 16 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad undertill.
Höjd inklusive propp 16 cm.

Smärre slitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 731