MALMLJUSSTAKAR, ett par, Gusom, samt BORDSLAMPA, Art Deco, 1900-tal.

339752. MALMLJUSSTAKAR, ett par, Gusom, samt BORDSLAMPA, Art Deco, 1900-tal.

Malmljusstakar, höjd 17 cm.
Bordslampa med glasskärm, höjd 26 cm.

Bruksslitage, stearinrester, lampa ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Malmljusstakar, höjd 17 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 893