HÖRNHYLLA, betsad björk, Möbelbolaget Tranås, 1940-tal.

339733. HÖRNHYLLA, betsad björk, Möbelbolaget Tranås, 1940-tal.

Mått från hörn till hörn 156 cm.
Höjd 65 cm.

Bruksslitage, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 65 cm.

Bruksslitage, smärre skador.

Antal besök: 1 637