BORDSLAMPA, mässing, Bergboms, 1900-talets mitt.

339718. BORDSLAMPA, mässing, Bergboms, 1900-talets mitt.

Stomme av mässing. Med gräddvit skärm.
Höjd inklusive skärm ca 60 cm.

Bruksslitage, repor, fläckar, skärm med smärre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 756