VÄGGHYLLA, 1900-talets andra hälft.

339688. VÄGGHYLLA, 1900-talets andra hälft.

Ek. Lådor.
Ca. längd 30, bredd 18, höjd 57 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ek. Lådor.

Bruksslitage.

Antal besök: 760