KONSTGLAS, SKål, Milan Vobruba för Gusum, unikat, signerad.

339678. KONSTGLAS, SKål, Milan Vobruba för Gusum, unikat, signerad.

Etikettmärkt: Gusum, Sweden.
Medföljer vernissagekort från utställningen "Glas - zauberhafter Werkstoff", 12 september 1990. Samt inköpskvitto från 4 november 1990.
Diam: 22,5, Höjd: 11 cm.

Smärre slitage.
Lös etikett.

Gör en kostnadsfri värdering!

Etikettmärkt: Gusum, Sweden.
Diam: 22,5, Höjd: 11 cm.

Smärre slitage.
Lös etikett.

Antal besök: 3 797