PARTI STOLAR 4, olika modell.

PARTI STOLAR 4, olika modell.
3396533. PARTI STOLAR 4, olika modell.

Rygg höjd ca 84-92 cm.
Sitt höjd ca 32-44 cm.

Slitage samt skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygg höjd ca 84-92 cm.
Sitt höjd ca 32-44 cm.

Slitage samt skador.

Antal besök: 199