TRÄFIGURER, 3 st, föreställande farbröder, 1900-tal.

339643. TRÄFIGURER, 3 st, föreställande farbröder, 1900-tal.

Två signerade G Hansson.
Höjd 12 - 24 cm.

Bruksslitage. Hand av på gubbe i båt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Två signerade G Hansson.
Höjd 12 - 24 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 757