GILBERT NIELSEN. Väggrelief, aluminium.

3396272. GILBERT NIELSEN. Väggrelief, aluminium.

Grönländskt självstyre. Signerad och daterad -78-79. 20x22 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 337