ARVID CARLSON. Träsnitt.

ARVID CARLSON. Träsnitt.
3396269. ARVID CARLSON. Träsnitt.

Kvinna med barn. Signerad och daterad 1940
28x21 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

28x21 cm.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 179