SPELDOSA, tidigt 1900-tal.

SPELDOSA, tidigt 1900-tal.
339595. SPELDOSA, tidigt 1900-tal.

6 originalrullar medföljer.
Längd 25 cm
Höjd 14 cm.

Funktion vid kontroll, garanti lämnas dock ej.
Bruksslitage.
Lådan senare.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 originalrullar medföljer.
Längd 25 cm
Höjd 14 cm.

Bruksslitage.
Lådan senare.

Antal besök: 829