ASKFAT, porslin, i form av cigarrökande schimpans.

339572. ASKFAT, porslin, i form av cigarrökande schimpans.

Höjd ca. 13 cm.

Krackelyr. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 13 cm.

Krackelyr. Bruksslitage.

Antal besök: 582