FIOL, märkt Giovan Paolo Maggini.

3395642. FIOL, märkt Giovan Paolo Maggini.

Etikettmärkt Giovan Paolo Maggini Brescia 1648. I väska med stråke. Längd 61 cm.
Proveniens: Har tillhört Bo "Mora" Mårtensson, känd som gitarrist i Malmö-bandet Gonks på 60-talet och som karaktären Skumberg i TV-serierna Solstollarna och Toffelhjältarna.

Bruksslitage. Väska med skador. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 912