BYRÅ, fanérat trä, senbarock, 1700-talets senare hälft.

339562. BYRÅ, fanérat trä, senbarock, 1700-talets senare hälft.

Tre lådor. Mässingsbeslag.
Längd 115 cm.
Bredd 62 cm.
Höjd 72 cm.

Bruksslitage, fanérskador, renoverad och kompletterad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tre lådor. Mässingsbeslag.
Längd 115 cm.
Bredd 62 cm.
Höjd 72 cm.

Antal besök: 777