VÄGGLAMPETTER, 1 par, rokokostil, 1950-tal.

339518. VÄGGLAMPETTER, 1 par, rokokostil, 1950-tal.

Förgylld mässing.
Höjd 28 cm.

Ej genomgångna.
Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Förgylld mässing.
Höjd 28 cm.

Ej genomgångna.
Åldersslitage.

Antal besök: 583