PARTI DIVERSE, 4 delar, 1900-tal.

339508. PARTI DIVERSE, 4 delar, 1900-tal.

Tennstop, England.
Väderkvarn i form av bordslampa, Holland.
Vas, keramik, Rörstrand.
Hästskulptur, porslin.

Bruksslitage, hästskulptur med krackelyr, lampa ej funktionstestad, ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tennstop, England.
Vas, keramik, Rörstrand.
Hästskulptur, porslin.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 741