FIGURIN, flicka, Royal Copenhagen, porslin, 1900-tal.

339460. FIGURIN, flicka, Royal Copenhagen, porslin, 1900-tal.

Höjd 20 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 20 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 600