BORD, 3 st, engelsk stil, 1900-tal.

339402. BORD, 3 st, engelsk stil, 1900-tal.

Största bordets mått: Längd 66,5 - 103, bredd 40, höjd 57,5 cm.

Slitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, fläckar.

Antal besök: 403