JOHAN BLOHM. dosa, silver, Karlshamn, 1862.

3394012. JOHAN BLOHM. dosa, silver, Karlshamn, 1862.

Förgylld insida.
Ca 8x5x2 cm.
Vikt ca 44,4 gram.

Bruk & åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Förgylld insida.
Ca 8x5x2 cm.
Vikt ca 44,4 gram.

Bruk & åldersslitage.

Antal besök: 534