SERVISDELAR, ca 83 delar, Rosenthal, 1900-tal.

33938. SERVISDELAR, ca 83 delar, Rosenthal, 1900-tal.

Bestående av: 11 mattallrikar, 12 förrättstallrikar, 10 efterrättstallrikar, 11 assietter, 12 kaffekoppar med fat, gräddkanna, sockerskål, såsskål på fot, 2 + 4 djupa uppläggningsfat, 1+1+3 uppläggningsfat, tillbringare, kaffekanna, 11 djupa tallrikar.

Smärre bruksslitage, enstaka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 108