SMINKBORD, 1960/70-tal.

SMINKBORD, 1960/70-tal.
339374. SMINKBORD, 1960/70-tal.

Längd 79 cm. Bredd 44 cm. Höjd 71,5 cm.

Fläckar, blyertspåskrift samt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 466