BYRÅ MED MARMORSKIVA, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

339366. BYRÅ MED MARMORSKIVA, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

Längd 87 cm. Djup 42 cm. Höjd 73 cm.

Fanérskada färgfläckar och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 644