STOLAR, Leksand, 5 st, originalmålade, 1800-talets första hälft.

339361. STOLAR, Leksand, 5 st, originalmålade, 1800-talets första hälft.

5 st Leksandstolar, 1800-talets början.

Använda, 1 ostadig, åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 745