SKIVSPELARE, SALORA STEREO 2001, DUAL TYP 1225.

3393345. SKIVSPELARE, SALORA STEREO 2001, DUAL TYP 1225.

Höjd: ca 20 cm.
ca 35 x 50 cm.

Bruksslitage. Repor på lock.
Ej närmre genomgått, funktion: Okänd.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: ca 20 cm.
ca 35 x 50 cm.

Bruksslitage. Repor på lock.

Antal besök: 820