UTOMHUSARMATUR, "Kipp Lykta", Alfred Hofmann, 1997, Louis Poulsen.

339326. UTOMHUSARMATUR, "Kipp Lykta", Alfred Hofmann, 1997, Louis Poulsen.

Metall/plast. Diameter 77,5, höjd 44 cm.

Slitage, repor, några skruvar till kåpan saknas.
Spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Spricka.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 978