LEKSAKSBILAR, 8 st, 1900/2000-tal.

3393230. LEKSAKSBILAR, 8 st, 1900/2000-tal.

8 st oöppnade förpackningar med totalt 37 st leksaksbilar.
Olika märken och tillverkare.

Obetydligt bruksslitage, lådor med bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Olika märken och tillverkare.

Antal besök: 310