Auktionshuset Thelin & Johansson
Konst
Måleri
IVAR JOHANSON. Landsväg vid äng. Olja på duk, signerad.
339317. IVAR JOHANSON. Landsväg vid äng. Olja på duk, signerad.
30,5 x 39 cm.
Obetydligt slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
30,5 x 39 cm.
Obetydligt slitage.
1 861