GOLVLAMPOR, 2 st, trä och metall, 1900-tal.

339316. GOLVLAMPOR, 2 st, trä och metall, 1900-tal.

Totalhöjd 144 - 168 cm.

Bruksslitage, ej funktionstestade. Lampa i trä har märken på fot.

Gör en kostnadsfri värdering!

Totalhöjd 144 - 168 cm.

Antal besök: 320