FÅTÖLJ, SATSBORD, 1950/60-tal.

33930. FÅTÖLJ, SATSBORD, 1950/60-tal.

Fåtöljen märkt Ljungströms möbler Mariestad, röd klädsel.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 161