VATTENKANNA, plast, Carl-Arne Breger, Gustavsberg.

339291. VATTENKANNA, plast, Carl-Arne Breger, Gustavsberg.

Höjd 33,5 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Repor finnes.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 33,5 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Repor finnes.

Antal besök: 1 059