KLÄNNING, spets och organza, Märthaskolan, Stockholm, 1950/60-tal.

339241. KLÄNNING, spets och organza, Märthaskolan, Stockholm, 1950/60-tal.

Strl 38/40. Klädda knappar baktill. Svart genombruten spets med påsydda band i organza. Märkt med etikett.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 3 583