339237. KAFFESERVIS, ca 36 delar, bland annat "Blå blom", Gustavsberg, porslin, 1900-tal.
16 fat/assietter.
3 tekoppar.
5 kaffekoppar.
2 gräddkannor.
3 sockerskålar.
2 tekannor.
2 kaffekannor.
1 saftkanna.
Ett par ljusstakar.
Medföljande 2 koppar, 1 karott, 2 fat, Arabia.
Bruksslitage, ej genomgånget.