BREVKORTSALBUM, ca 200 st, 18/1900-tal.

3392184. BREVKORTSALBUM, ca 200 st, 18/1900-tal.

Gratulationskort, telegram, julkort, påskkort mm. Några utvikbara. Vissa poststämplade.

Bruksslitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, skador.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 388