GRAMMOFON, Parlophon, 1900-talets första hälft.

339213. GRAMMOFON, Parlophon, 1900-talets första hälft.

Höjd 37 cm
Längd 45 cm
Bredd 37 cm
75-100 stenkakor medföljer i skivställ.

Bruksslitage
Ej genomgången
Träknopp på lucka defekt (halv).

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 37 cm
Längd 45 cm
Bredd 37 cm

Bruksslitage
Ej genomgången

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 736