SNAPSGLAS samt LIKÖRGLAS, 10 delar, kristall, Art Deco, Boda glasbruk. 1930-tal.

339122. SNAPSGLAS samt LIKÖRGLAS, 10 delar, kristall, Art Deco, Boda glasbruk. 1930-tal.

5 st snapsglas, höjd 9,3 cm.
5 st likörglas, höjd 8,3 cm.

Bruksslitage, ett snapsglas med slipad överkant.

Gör en kostnadsfri värdering!

5 st snapsglas, höjd 9,3 cm.
5 st likörglas, höjd 8,3 cm.

Antal besök: 4 210