MATBORD, 1940/50-tal.

MATBORD, 1940/50-tal.
3390928. MATBORD, 1940/50-tal.

Skiva fanerad i mahogny.
Längd ca. 150, bredd 78, höjd 72 cm.
2 utdragsskivor á 61 cm.

Repor, fläckar, slagmärken, skavmärken, mindre fanerskador. Något rangligt.
Utdragsskivor med avslag, sprickor, ej fanerade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skiva fanerad i mahogny.
2 utdragsskivor á 61 cm.

Antal besök: 744