Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
BERTIL HALLBERG. olja på duk "fiskeläger" signerad.
339083. BERTIL HALLBERG. olja på duk "fiskeläger" signerad.
60 x 80 cm.
små fläckar.
Gör en kostnadsfri värdering!
60 x 80 cm.
små fläckar.
Herrljunga Auktionsverk
14 086