LENNART SAND. Tillskriven. Olja på duk med monterad uppstoppad mink.

339070. LENNART SAND. Tillskriven. Olja på duk med monterad uppstoppad mink.

Skogslandskap med mink. Osignerad 100x88 cm.

Bruksslitage.

Lennart Sand (Född 1946)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Lennart Sand (Född 1946)

Antal besök: 1 236