KNAPPDRAGSPEL, Hagström, 1900-tal.

339060. KNAPPDRAGSPEL, Hagström, 1900-tal.

I låda.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

I låda.

Bruksslitage.

Antal besök: 635